Kontakt

KUCA Sp. z o.o.

ul. Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek
7:00 – 15:00

NIP: 9552251130
REGON: 320603558
KRS: 0000288668

Bożena Kuca – Kierownik Działu Handlowego
bozenakuca@kucagroup.pl
+48 510 006 481


Joanna Bluj – Koordynator ds. Zamówień
j.bluj@kucagroup.pl
+48 533 528 559

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl


Katarzyna Trojanowicz – Księgowa
k.trojanowicz@kucagroup.pl

Katarzyna Olszewska – Księgowa
k.olszewska@kucagroup.pl

Halina Podolska – Specjalista ds. zatrudnienia i płac
h.podolska@kucagroup.pl


Ewelina Komorowska – Specjalista ds. kadr
e.komorowska@kucagroup.pl

Rafał Pestrak – Kierownik Działu Technologii
r.pestrak@kucagroup.pl


Artur Samborski – Starszy Technolog CNC
a.samborski@kucagroup.pl

Rafał Czajka – Dyrektor Techniczny
r.czajka@kucagroup.pl

Andrzej Gudan – Kierownik Produkcji
a.gudan@kucagroup.pl

Aleksander Czyż – Kierownik Działu ZK
a.czyz@kucagroup.pl

Monika Allert – Kierownik działu Administracyjno – gospodarczego
m.allert@kucagroup.pl
+48 533 521 052

rekrutacja@kucagroup.pl

Joanna Haratym – Koordynator ds. Projektów Unijnych
j.haratym@kucagroup.pl dotacja@kucagroup.pl

Bartosz Kuca – Prokurent
bartoszkuca@kucagroup.pl

SEKRETARIAT
stargard@kucagroup.pl
91 83 470 41
Damian Kuca – Prezes Zarządu
d.kuca@kucagroup.pl
Mirosław Kuca – Doradca Zarządu
stargard@kucagroup.pl
Marek Dymsza – Pełnomocnik Zarządu / Prokurent samoistny
m.dymsza@kucagroup.pl marketing@kucagroup.pl



Bartosz Kuca – Prokurent Łączny
bartoszkuca@kucagroup.pl
Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl

KUCA Serwis Kolejowy Sp. z o.o.

ul. Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek
7:00 – 15:00

NIP: 8542410253
REGON: 363560404
KRS: 0000597842

Sławomir Rutkowski – Dyrektor Zarządzający
s.rutkowski@kucagroup.pl

Krystian Gendek – Kierownik Prac Torowych
k.gendek@kucagroup.pl

Tomasz Byszewski – Kierownik Prac Sieciowych
t.byszewski@kucagroup.pl

Joanna Bluj – Koordynator ds. Zamówień i Przetargów
j.bluj@kucagroup.pl
+48 533 528 559

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl


Katarzyna Trojanowicz – Księgowa
k.trojanowicz@kucagroup.pl

Katarzyna Olszewska – Księgowa
k.olszewska@kucagroup.pl

Halina Podolska – Specjalista ds. zatrudnienia i płac
h.podolska@kucagroup.pl


Ewelina Komorowska – Specjalista ds. kadr
e.komorowska@kucagroup.pl

rekrutacja@kucagroup.pl

Joanna Haratym – Koordynator ds. Projektów Unijnych
j.haratym@kucagroup.pl dotacja@kucagroup.pl

SEKRETARIAT
stargard@kucagroup.pl
91 83 470 41

Damian Kuca – Prezes Zarządu
d.kuca@kucagroup.pl

Mirosław Kuca – Doradca Zarządu
stargard@kucagroup.pl

Marek Dymsza – Pełnomocnik Zarządu / Prokurent samoistny
m.dymsza@kucagroup.pl marketing@kucagroup.pl



Bartosz Kuca – Prokurent Łączny
bartoszkuca@kucagroup.pl

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl

KUCA Inwestycje Sp. z o.o.

ul. Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek
7:00 – 15:00

NIP: 2530294140
REGON: 320635133
KRS: 0000325613

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl


Katarzyna Trojanowicz – Księgowa
k.trojanowicz@kucagroup.pl

Katarzyna Olszewska – Księgowa
k.olszewska@kucagroup.pl

SEKRETARIAT
stargard@kucagroup.pl
91 83 470 41

Damian Kuca – Prezes Zarządu
d.kuca@kucagroup.pl

Bartosz Kuca – Prokurent Łączny
bartoszkuca@kucagroup.pl

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl

KUCA Projekty Sp. z o.o.

ul. Pierwszej Brygady 35
73-110 Stargard

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek
7:00 – 15:00

NIP: 8542421653
REGON: 369935450
KRS: 0000726289

Bożena Kuca – Kierownik Działu Handlowego
bozenakuca@kucagroup.pl
+48 510 006 481


Joanna Bluj – Koordynator ds. Zamówień
j.bluj@kucagroup.pl
+48 533 528 559

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl


Katarzyna Trojanowicz – Księgowa
k.trojanowicz@kucagroup.pl

Katarzyna Olszewska – Księgowa
k.olszewska@kucagroup.pl

rekrutacja@kucagroup.pl

Joanna Haratym – Koordynator ds. Projektów Unijnych
j.haratym@kucagroup.pl dotacja@kucagroup.pl

Bartosz Kuca – Prokurent
bartoszkuca@kucagroup.pl

SEKRETARIAT
stargard@kucagroup.pl
91 83 470 41

Damian Kuca – Prezes Zarządu
d.kuca@kucagroup.pl

Mirosław Kuca – Doradca Zarządu
stargard@kucagroup.pl

Bartosz Kuca – Prokurent Łączny
bartoszkuca@kucagroup.pl

Ewa Chmielewska – Główna Księgowa / Prokurent Łączny
e.chmielewska@kucagroup.pl