See what we do

Our projects

Select a year
2021
2020
2019
2018
2017

Projects from 2021

Dostawa osprzętu sieci trakcyjnej – Trakcja System Sp. z o. o.

W związku z umową z firmą Trakcja System Sp. z o. o z siedzibą we Wrocławiu realizowaliśmy dostawy osprzętu sieci trakcyjnej w dniach 19.10.2020-11.11.2021 ma kwotę 1 211 847,414, dla projektu: Przebudowa sieci trakcyjnej na szlaku – demontaże „Modernizacja systemów torowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą”

Dostawa osprzętu sieci trakcyjnej – Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o.

W związku z umową z firmą Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu realizowaliśmy dostawy osprzętu sieci trakcyjnej w dniach 15.10.2020-28.12.2021 ma kwotę 226 354,44.

Dostawa osprzętu sieci trakcyjnej – Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o.

W związku z umową z firmą Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Poznaniu Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu realizowaliśmy dostawy osprzętu sieci trakcyjnej w dniach 28.11.2020-27.12.2021 ma kwotę 392 539,74.

Dostawa osprzętu sieci trakcyjnej – KUCA Serwis Kolejowy Sp. z o.o

W związku z umową z firmą KUCA Serwis Kolejowy Sp. z o.o. z siedzibą w Stargardzie realizowaliśmy dostawy osprzętu sieci trakcyjnej w dniach 10.03.2020-30.06.2021 ma kwotę 2 023 418,39 w ramach projektu: Przebudowa układów torowych wraz z infrastruktur towarzyszącą na linii kolejowej E59 odcinek Słonice –Choszczno.

Projects from 2020

Demontaż sieci trakcyjnej na szlaku Reptowo-Stargard

Realizacja prac w branży sieci trakcyjnej w ramach “Rewitalizacja toru nr 53 na stacji Włocławek Brzezie wraz z przystosowaniem dla potrzeb odstawczych lokomotyw elektrycznych”

Szczecin

Wykonanie roboty związanej z usunięciem kolizji słupa trakcyjnego z wjazdem na teren zespołu budynków mieszkalnych przy ul. Chmielewskiego 23 w Szczecinie

Wykonanie robót w zakresie elektroenergetyki do 1 kV na stacji Poznań Franowo zgodnie z Projektem Funkcjonalno Użytkowym dla zadania pn.: “Budowa nowego punktu ładunkowego na stacji Poznań Franowo”

Zakres prac:

 • Demontaż urządzeń eor w rozjazdach Rkpd nr 416 oraz Rz nr 437,
 • Montaż urządzeń eor dla 2 szt rozjazdów Rz

Modernizacja systemów torowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na linii kolejowej E59 na odcinku Krzyż – Dobiegniew od km 81,877 do km 105,820 w ramach projektu: “Prace na linii kolejowej E59 na odcinku Wronki – Słonice”

Zakres prac:

 • Demontaże sieci trakcyjnej na szlaku.

Remont dwóch przejazdów kolejowych (torowisk i nawierzchni ulic) w drogach przy ulicach Broniewskiego i Lotników będących częścią bocznicy kolejowej w Stargardzie

Show more

Projects from 2019

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na przebudowę układu torowego na stacji Szczecin Gumieńce w rejonie okręgu nastawni Gm1 w ramach projektu pn. ,,Prace na liniach kolejowych nr 408 i 409 Szczecin Główny – Granica państwa(Tarnów)”

Przebudowa obiektu inżynieryjnego w km 67,845 linii kolejowej Nr 401 Szczecin Dąbie SDB-Świnoujście Port

Wykonanie robót budowlanych w obszarze LCS Konin – odcinek Barłogi – Swarzędz w ramach projektu pn.: „Prace na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa – Poznań – pozostałe roboty, odcinek Sochaczew – Swarzędz”

Zakres prac:

 • Wykonanie prac sieciowych w zakresie szlaków Cienin – Strzałkowo, Podstolice – Kostrzyn, Kostrzyn – Swarzędz, a w szczególności budowa sieci trakcyjnej wraz z konstrukcjami wsporczymi na odcinku Podstolice – Kostrzyn Wielopolski od 264,000 do 279,00 na torze 1 i 2, przy czym roboty były wykonywane przy prowadzonym ruchu po torach sąsiednich.

Przebudowa obiektu inżynieryjnego w km 67,845 linii kolejowej nr 401 Szczecin Dąbie SDB – Świnoujście Port

Zakres prac:

 • Demontaż podwieszeń sieci trakcyjnej na słupach i moście – 4 szt.
 • Montaż nowych podwieszeń na nowych słupach i moście – 6 szt.
 • Przewieszenie sieci na nowe podwieszenia,
 • Wymiana uszynienia mostu z iskiernika mikowego na tyrystorowe ograniczniki niskonapięciowe wielokrotnego zadziałania,
 • Regulacja sieci trakcyjnej na długości robót (ok. 800 m).

Zaprojektowanie i wykonanie robót w ramach projektu Budowa Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej z wykorzystaniem istniejących odcinków linii kolejowych nr 406, 273, 351 Zadanie A pn. “Modernizacja linii kolejowej nr 406 na odcinku Szczecin Główny – Police” – prace częściowe

Zakres prac:

 • Demontaże elementów sieci trakcyjnej

Odtworzenie elektrycznej sieci trakcyjnej dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole.

Zakres prac:

 • Odtworzenie urządzeń elektrycznej sieci trakcyjnej – wymiana konstrukcji wsporczych żelbetonowych sztuk 8 na nowe stalowe cynkowane i malowane na fundamentach palowych.
Show more

Projects from 2018

„Poprawa bezpieczeństwa poprzez zabudowę nowych rozjazdów kolejowych o podwyższonym standardzie konstrukcyjnym”. – Prace częściowe.

Zakres prac:

 • Wykonanie robót branży energetycznej, których zakres obejmuje stacje Ulikowo i Chociwel
 • Roboty budowlane w zakresie branży energetycznej na stacji Białogard w tym wymiana grzałek eor oraz regulacja sieci trakcyjnej
 • Roboty branży sieci trakcyjnej na stacji Zielonczyn
 • Roboty branży energetycznej obejmujące stacje Skibno i Łobez oraz roboty w branży sieciowej dla stacji Samostrzel, Prądy i Bydgoszcz Czyżkówko

„Wykonanie robót budowlanych w obszarze LCS Konin – odcinek Barłogi – Swarzędz w ramach projektu pn. „Prace na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa – Poznań – pozostałe roboty, odcinek Sochaczew – Swarzędz”. – Prace częściowe.

Zakres prac:

 • Wykonanie uszynienia grupowego oraz montaż konstrukcji i osprzętu sieci trakcyjnej, w zakresie szlaków Cienin – Strzałkowo, Podstolice – Kostrzyn – Swarzędz

„Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na przebudowę układu torowego na stacji Szczecin Gumieńce w rejonie okręgu nastawczego Gm1 w ramach projektu pn. „Prace na liniach kolejowych nr 408 i 409 Szczecin Główny – Granica państwa (Tantow)”.

Zakres prac:

 • Wykonanie robót branży energetycznej – sieć trakcyjna.

Kompletowanie, montaż i regulacja podwieszeń oraz kotwień ciężarowych sieci trakcyjnej.

Zakres prac:

 • Montaż podwieszeń oraz kotwień ciężarowych

Pojedyncza wymiana podkładów wraz z poprawą szerokości toru oraz podbiciem ręcznym na terenie PKP Linie Kolejowe Zakład Linii Kolejowych w Szczecinie ISE Świnoujście.

Zakres prac:

 • Wymiana podkładów wraz z poprawą szerokości toru oraz podbiciem ręcznym.

Regulacja sieci trakcyjnej w ramach zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie robót dla rewitalizacji toru nr 2 linii kolejowej nr 281 na odcinku Granica IŻ – Września od km 127,000 do km 133,580 w ramach projektu pn.: „Prace na liniach kolejowych nr 281, 766 na odcinku Oleśnica/Łukanów – Krotoszyn – Jarocin –Września – Gniezno”.

Zakres prac:

 • Regulacja sieci trakcyjnej na liniach kolejowych nr 281, 766 na odcinku Oleśnica/Łukanów – Krotoszyn – Jarocin – Września – Gniezno.

Projects from 2017

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w stacji Włoszczowa Północ w ramach projektu pn. „Modernizacja linii kolejowej nr 4 – Centralna Magistrala Kolejowa etap II”. – Prace częściowe.

Zakres prac:

 • Montaż konstrukcji wsporczych indywidualnych i przestrzennych,
 • montaż dźwigarów.

Regulacja sieci trakcyjnej na odcinku 6,5 km toru, wymiana uszynień słupów trakcyjnych na nowe, montaż sieci powrotnej.

Zakres prac:

 • Regulacja sieci trakcyjnej,
 • odtworzenie sieci powrotnej.

„Remont infrastruktury kolejowej bocznicy Grupy Azoty Z.Ch. Police S.A. w 2017 roku – II tura remontu”.

Zakres prac:

 • Wymiana podkładów drewnianych i podzłączowych oraz podrozjezdnic z uzupełnieniem akcesoriów i tłucznia,
 • wymiana nawierzchni torowej oraz płyt CBP

„Naprawa główna toru nr 2 w km 2,330 – 3,977 linii nr 432 Szczecin Wstowo – Szczecin Turzyn na odcinku Szczecin Wzgórze Hetmańskie – Szczecin Turzyn”.

Zakres prac:

 • Regulacja sieci trakcyjnej,
 • wymiana podkładów i szyn,
 • wycinka drzew.